• Antebies

  Antebies,“Doğal, Sağlıklı, Mutlu”sloganıyla bebekler ve çocuklar için organik pamuktan üretilen rahat ve şık giyim ürünleri sunan bir markadır. Antebies ile çocuğunuzun cildi nefes alır, renkli desenleriyle de neşe saçar.

  Ürünler 
 • Baby-joko-logo

  Baby Joko

  Baby Joko,“Just For Baby”sloganıyla iki anne tarafından kurulan, bebek ve çocuk giyiminde organik pamuk kullanımına öncülük eden bir markadır.Baby Joko’nun renkli ve yaratıcı ürünleri, miniklerin hem rahat hem de mutlu olmasını sağlar.

  Ürünler 
 • Baby on the Go

  Baby on the go,“Anne ve Bebeğe Dair Herşey”sloganıyla Buse Terim’in kurduğu, bebek ve çocuk ürünlerinde kalite ve güven sunan bir markadır.Baby on the go, seçkin markaların yanı sıra kendi tasarladığı ürünleriyle de annelerin ve miniklerin hayatını kolaylaştırır.

  Ürünler 
 • Beysüs

  Beysüs,“Uygun Fiyatlı En Yeni Süs Ürünleri”sloganıyla parti malzemeleri, balonlar, evlilik teklifi ve baby shower ürünleri sunan bir markadır.Beysüs, özel günlerinizi renklendirmek ve unutulmaz kılmak için size en kaliteli ve en yaratıcı seçenekleri sunar.

  Ürünler 
 • bibs-logo

  Bibs

  Bibs,“Doğal Emme Refleksi İçin”sloganıyla 40 yıldır bebeklerin ve annelerin güvenini kazanan bir markadır. Bibs, kauçuk ve silikon emzikler, biberonlar, mama önlükleri gibi ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu büyümesine katkıda bulunur.

  Ürünler 
 • Bleu Lapin

  Bleu lapin,“Rahat, Şık ve Doğal”sloganıyla 0-6 yaş grubu kız ve erkek çocuklar için özel tasarlanmış kıyafetler sunan bir markadır. Bleu lapin, %100 pamuk kumaşlar, renkli ve yaratıcı desenler, dantel ve volan detaylarıyla miniklerin hem güzel hem de konforlu görünmesini sağlar.

  Ürünler 
 • clementoni-logo-mambakid

  Clementoni

  Clementoni,“Oyunla Öğrenmek”sloganıyla 1963 yılından beri eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üreten bir markadır. Clementoni, bilim, sanat, mantık, yaratıcılık gibi alanlarda çocukların gelişimine katkıda bulunan ürünleriyle hem ailelerin hem de çocukların tercihi oluyor.

  Ürünler 
 • Coala & Bamboo

  Coala&Bamboo,“Doğanın Kalbi Bebeğinizin Yanında”sloganıyla organik bambu kumaştan bebek ürünleri üreten bir markadır. Coala&Bamboo, antibakteriyel, nefes alan, yumuşak ve dayanıklı ürünleriyle bebeklerin cildine ve sağlığına özen gösterir.

  Ürünler 
 • Djeco Logo

  Djeco

  Djeco,“Oyunun Sanatı”sloganıyla Fransa’da 1954 yılında kurulan, eğitici ve yaratıcı oyuncaklar üreten bir markadır. Djeco, ahşap oyuncaklar, yapbozlar, boyama kitleri, sanat setleri gibi ürünleriyle çocukların hayal gücünü ve becerilerini geliştirir.

  Ürünler 
 • domingo-logo-mambakid

  Domingo

  Domingo, 2007 yılında kurulan, kurgu dışı, edebiyat ve çocuk kitapları yayımlayan bir yayınevidir. Domingo, iyi kitapları iyi çevirilerle okurla buluşturmak için titizlikle çalışır. Domingo’nun kitapları, hayatın farklı yönlerine ışık tutar, ilham verir ve eğlendirir.

  İleti alındı.

  Ürünler 
 • FRIGG-Logo-mambakid

  FRIGG

  FRIGG,“Bebekler İçin Doğal Seçim”sloganıyla organik silikon ve kauçuk emzikler üreten bir markadır. FRIGG, bebeklerin doğal emme refleksini destekleyen, ergonomik ve şık tasarımlı ürünleriyle annelerin ve bebeklerin güvenini kazanır.

  Ürünler 
 • Galt-logo

  Galt

  Galt,“Oyunla Öğrenmenin Keyfi”sloganıyla 1836 yılında kurulan, eğitici ve yaratıcı oyuncaklar üreten bir markadır. Galt, ahşap oyuncaklar, yapbozlar, boyama kitleri, sanat setleri gibi ürünleriyle çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur.

  Ürünler 
 • Jack N'JILL

  Jack N’ JILL,“Doğal Ağız Bakımı”sloganıyla 1949 yılında Avustralya’da kurulan, bebek ve çocuklar için organik diş macunu, diş fırçası, dişlik ve ağız bakım mendili gibi ürünler sunan bir markadır.Jack N’ JILL, içeriklerinin doğal olması, ürün tasarımlarının çocuklar için ilgi çekici ve ergonomik olmasıyla ebeveynlerin de güvenini kazanır

  Ürünler 
 • JellyCat-Logo

  JellyCat

  JellyCat,“Yumuşak Oyuncakların Dünyası”sloganıyla 1999 yılında İngiltere’de kurulan, eğlenceli ve sevimli peluş oyuncaklar üreten bir markadır. JellyCat, bebeklerden yetişkinlere kadar her yaşa hitap eden, kaliteli ve özgün tasarımlı ürünleriyle hayvanseverlerin gönlünü fetheder.

  Ürünler 
 • Jixaw-logo

  Jixaw

  Jixaw,“Yaratıcılığın Sınırı Yok”sloganıyla 2018 yılında kurulan, eğlenceli ve yaratıcı oyuncaklar üreten bir markadır. Jixaw, ahşap bloklar, manyetik yapbozlar, 3D kalemler gibi ürünleriyle çocukların hayal gücünü ve becerilerini geliştirir.

  Ürünler 
 • kidful-logo-mambakid

  Kidful

  Kidful,“Çocuklar İçin Eğlenceli Öğrenme”sloganıyla 2017 yılında kurulan, eğitici ve yaratıcı oyuncaklar üreten bir markadır. Kidful, ahşap oyuncaklar, yapbozlar, boyama kitleri, sanat setleri gibi ürünleriyle çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur.

  Ürünler 
 • kidzee-logo-mambakid

  KidZee

  Kidzee,“Çocuklar İçin Uyku Tulumu”sloganıyla 2019 yılında Türkiye’de kurulan, kaliteli ve konforlu uyku tulumları üreten bir markadır. Kidzee, bebeklerin ve çocukların uyku kalitesini arttıran, ergonomik ve şık tasarımlı ürünleriyle annelerin ve çocukların tercihi oluyor.

  Ürünler 
 • Krea the Label

  Krea the Label,“Günlük Yaşama Sanat Katın”sloganıyla 2019 yılında kurulan, çocuk ürünleri tasarlayan ve üreten bir markadır. Krea the Label, işçilik, tasarım ve kaliteli ham maddeleri bir araya getirerek şıklığın küçük dokunuşlarla detaylandırılmış, fonksiyonelliği tasarımla birleştiren ürünler sunar. Krea the Label, keten, pamuk, organik örgü ipleri, deri ve ahşap gibi sentetik madde içermeyen malzemeler kullanarak zamansız, fonksiyonel ve sürdürülebilir ürünler yaratır.

  Ürünler 
 • lavra-studio-logo-mambakid

  L'avra Studio

  L’avra studio,“Rahat ve Cool Çocuk Giyimi”sloganıyla 2020 yılında kurulan, pamuklu kumaşlardan üretilen yumuşacık minik kıyafetler sunan bir markadır. L’avra studio, çocukların eğlenceli dünyasına yepyeni renkler getiren, ergonomik ve şık tasarımlı ürünleriyle annelerin ve çocukların beğenisini kazanır.

  Ürünler 
 • laken-logo-mambakid

  Laken

  Laken,“Doğa Dostu Şişeler”sloganıyla 1912 yılında İspanya’da kurulan, çevre dostu ve sağlıklı su şişeleri üreten bir markadır. Laken, alüminyum, paslanmaz çelik, cam ve termos gibi malzemelerden ürettiği şişeleriyle hem doğayı hem de insan sağlığını korur. Laken, renkli, şık ve dayanıklı tasarımlı şişeleriyle su içmeyi keyifli hale getirir.

  Ürünler 
 • le-mabelle-logo-mambakid

  Le Mabelle

  Le mabelle,“Bebek ve Çocuk Giyimde Online Tedarikçi”sloganıyla Türkiye’de kurulan, bebek ve çocuk giyim ürünleri sunan bir markadır. Le mabelle, elbise, çorap, saç aksesuarları, iki parça takım, tütü, ayakkabı gibi ürünleriyle bebek ve çocukların rahat ve şık olmalarını sağlar. Le mabelle, aynı zamanda parti malzemeleri, pasta süsleri, balon setleri gibi ürünleriyle de özel günlerinize renk katar.

  Ürünler 
 • Le petit mico logo

  Le Petit Mico

  Le petit mico, çocuklarınız için sevimli, yumuşak ve kaliteli oyuncaklar ve elbiseler sunan bir markadır. Bu ürünler, çocukların hem rahat hem de şık olmalarını sağlar. Le petit mico ile çocuklarınızın yüzünde her zaman bir gülümseme olacak.Le petit mico, küçük dostlarınız için büyük mutluluk!

  Ürünler 
 • little-yucca-logo-mambakid

  Little Yucca

  Little Yucca, ilüstratörlerle tasarlanmış, %100 organik pamuklu kıyafetler üreten bir markadır. Little Yucca, cinsiyet ayrımı yapmadan, canlı renklerde ve farklı desenlerde kıyafetler sunar. Little Yucca ile çocuklarınız hem rahat hem de şık olacak. Little Yucca, küçük insanlar için büyük fark!

  Ürünler 
 • looklight-logo

  LookLight

  Modern tarzda gözlük üretmek fikri sloganıyla kurulan Looklight, çağdaş detaylar ile sektördeki geleneksel değerlerden uzaklaşır. Looklight, kırılmaz, esnek, alerji yapmayan, terletmeyen ve maksimum 24 gram ağırlığında gözlükler sunar. Looklight, New York’ta tasarlanan gözlükleri Türkiye’de üretir. Looklight ile gözlerinizi korurken şıklığınızdan da ödün vermezsiniz.Looklight, modern dünyanın gözlük markası!

  Ürünler 
 • mayoral-logo-mambakid

  Mayoral

  Mayoral, 1941 yılında Francisco Dominguez Toledo tarafından kurulmuştur. İspanya’nın en büyük bebek ve çocuk giyim üreticisi olup, 75 ülkede faaliyet gösteren bir markadır. Mayoral, kaliteli, şık ve uygun fiyatlı kıyafetler sunarak, çocukların rahatlığına ve mutluluğuna önem verir. Mayoral ile çocuklarınız her zaman modaya uygun ve sevimli görünecek. Mayoral, çocuk modasının lideri!

  Ürünler 
 • Meduse

  Meduse, Fransa’da 1946 yılında kurulan ve şeffaf, renkli ve çevreci sandaletler üreten bir markadır. Meduse, plajda veya günlük şehir hayatında rahatlıkla giyebileceğiniz sandaletler sunar. Meduse, doğaya katkı sağlamak için geri dönüştürülebilir malzemeler kullanır. Meduse ile ayaklarınız hem konforlu hem de eğlenceli olacak.Meduse, şeffaf sandaletlerin markası!

  Ürünler 
 • meliisa-doug-logo-mambakid

  Melissa & Doug

  Melissa & Doug, yaratıcı ve eğitici oyuncaklar üreten bir markadır. Melissa & Doug, ahşap yapbozlar, peluş oyuncaklar, çıkartma kitapları ve el becerisi geliştiren ürünler sunar. Melissa & Doug ile çocuklar hayal gücünü ve merak duygusunu geliştirir. Melissa & Doug, her yaş için eğlence!

  Ürünler 
 • Miela Kids

  Miela Kids, 0-7 yaş arası bebek ve çocuklar için organik ve %100 pamuk sağlıklı kumaşlardan üretilen ürünler sunan bir markadır. Miela Kids, kadın girişimcilerin yanında olan ve kadınların ağırlıkta olduğu bir markadır. Miela Kids ile çocuklarınız hem rahat hem de şık olacak.Miela Kids, küçükler için büyük tasarımlar!

  Ürünler 
 • mushie-logo-mambakid

  Mushie

  Mushie, güvenli, yenilikçi, fonksiyonel ve şık bebek ürünleri sunan bir markadır. Mushie, beslenme, banyo, oyuncak, emzik, dişlik ve daha fazlasını kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mushie, doğal ve sürdürülebilir malzemeler kullanarak hem bebeklerin sağlığına hem de çevreye saygılı bir üretim yapar. Mushie ile bebekleriniz hem rahat hem de mutlu olacak.Mushie, bebekler için en iyisi!

  Ürünler 
 • oops-logo-mambakid

  Oops

  Oops, çocuklar için eğlenceli, renkli ve kaliteli ürünler sunan bir markadır. Oops, beslenme, banyo, oyuncak, emzik, dişlik ve daha fazlasını kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Oops, çocukların gelişimine katkı sağlayan, sağlıklı ve güvenli malzemeler kullanarak üretim yapar. Oops ile çocuklarınız hem mutlu hem de öğrenir.Oops, çocuklar için eğlence!

  Ürünler 
 • orchard-toys-logo-mambakid

  Orchard Toys

  Orchard Toys, eğitici ve eğlenceli yapbozlar, kutu oyunları ve kart oyunları sunan bir markadır. Orchard Toys, çocukların gelişimine katkı sağlayan, okul öncesi becerilerini destekleyen, yaratıcılık ve hayal gücünü geliştiren oyunlar tasarlar. Orchard Toys, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanarak üretim yapar. Orchard Toys ile çocuklar hem öğrenir hem de eğlenir.Orchard Toys, oynarken öğrenmenin markası!

  Ürünler 
 • rossie-logo-mambakid

  Rossie

  Rossie, bebekler için sevimli, eğlenceli ve eğitici oyuncaklar sunan bir markadır. Rossie, 0-24 ay arası bebeklerin gelişimine uygun oyuncaklar tasarlar. Rossie, kaliteli, sağlıklı ve güvenli malzemeler kullanarak üretim yapar. Rossie ile bebekleriniz hem mutlu hem de öğrenir.Rossie, bebekler için sevgi dolu oyuncaklar!

  Ürünler 
 • ses-creative-logo-mambakid

  Ses Creative

  Ses creative, yaratıcı ve eğitici oyuncaklar sunan bir markadır. Ses creative, çocukların el becerilerini, hayal gücünü ve merak duygusunu geliştiren oyuncaklar tasarlar. Ses creative, slime, boncuk, origami, boyama, kalıp dökme gibi farklı aktiviteleri kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ses creative, güvenli ve kaliteli malzemeler kullanarak üretim yapar. Ses creative ile çocuklar hem öğrenir hem de eğlenir.Ses creative, yaratıcılık oyuncaklarının markası!

  Ürünler 
 • skip-hop-logo

  Skip Hop

  Skip hop, bebek ve çocuklar için eğlenceli ve kaliteli ürünler sunan bir markadır. Skip hop, beslenme, banyo, oyuncak, çanta gibi farklı kategorilerde ürünler tasarlar. Skip hop, bebeklerin gelişimine ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunar. Skip hop ile bebekleriniz hem mutlu hem de öğrenir.Skip hop, bebek ve çocuklar için en iyisi!

  Ürünler 
 • slipstop-logo-mambakid

  Slipstop

  Slipstop, deniz ve havuzda kaymayı önleyen ürünler sunan bir markadır. Slipstop, deniz ayakkabısı, mayo, bikini, panço havlu gibi farklı kategorilerde ürünler tasarlar. Slipstop, kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanır. Slipstop, renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla her yaşa hitap eder. Slipstop ile deniz ve havuzda hem güvenli hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.Slipstop, kaydırmaz deniz ürünlerinin markası!

  Ürünler 
 • Stephen Joseph

  Stephen Joseph, çocuklar için eğlenceli ve kaliteli ürünler sunan bir Amerikan markasıdır. Stephen Joseph, sırt çantası, şemsiye, yağmurluk, plaj havlusu gibi pek çok kategoriye sahiptir. Stephen Joseph, çocukların sevdiği renkli ve sevimli tasarımlarıyla okula gitmeyi keyifli hale getirir.Stephen Joseph, çocuklar için hediyelerin markası!

  Ürünler 
 • Trunki

  Trunki, çocuklar için binilebilen ve taşınabilen bavullar sunan bir İngiliz markasıdır. Trunki, seyahatleri hem eğlenceli hem de güvenli hale getiren ürünler tasarlar. Trunki, kaliteli, dayanıklı ve çevreci malzemeler kullanarak üretim yapar. Trunki ile çocuklar hem oynar hem de seyahat eder. Trunki, çocuklar için seyahat arkadaşı !

  Ürünler 
 • trukid-logo-mambakid

  Trukid

  Trukid, çocuklar için doğal ve organik cilt bakımı ürünleri sunan bir markadır. Trukid, çocukların cilt sağlığını korumak ve desteklemek için ürünlerini tamamen bitkisel malzemelerle hazırlar. Trukid ürünleri, BPA, ftalat, SLS, paraben, 1-4 Dioxane ve gluten gibi zararlı maddeler içermez. Trukid, çocukların cilt dostu markasıdır.

  Ürünler 
 • yukselen-zeka-logo-mambakid

  Yükselen Zeka

  Yükselen zeka, çocukların zeka ve dikkat gelişimine katkı sağlayan ürünler sunan bir markadır. Yükselen zeka, etkinlik kitapları, yapbozlar, oyunlar, oyuncaklar, zeka kartları gibi farklı kategorilerde ürünler tasarlar. Yükselen zeka, kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanır. Yükselen zeka ile çocuklar hem öğrenir hem de eğlenir.Yükselen zeka, çocukların zekasını yükselten marka!

  Ürünler 
 • Wonder Wheels

  Wonder Wheels, gerçek araçlardan ilham alan oyuncak araçlar üreten bir markadır. Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirir. Wonder Wheels ile her gün yeni bir macera yaşayabilirsiniz. Uçak, vinç, feribot, çöp kamyonu gibi farklı modelleriyle çocukların ilgisini çeker. Wonder Wheels, kaliteli ve eğlenceli oyuncakların adresi.

  Ürünler 

Sıkça Sorulan Sorular

Satılan ürünler orijinal mi?

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı orijinaldir. Mambakid onlarca kaliteli markanın doğrudan bayiliğini yapıyoruz.

Siteden alışveriş güvenilir mi?

Mambakid üzerinde satılan tüm ürünler faturalı ve ürün kalite güvencesi altındadır. Sitemizde tüm kritik bilgiler 128 bit şifreleme algoritması ile taşınır ve kayıt edilmez. Dolayısı ile veriler gönderilirken ve gönderildikten sonra, istenmeyen kişiler tarafından görülmesi mümkün değildir. Aynı şekilde kredi kartı ile ödeme alt yapısı da tamamı ile güvenlidir ve kart bilgileriniz kayıt altına alınmaz. Sitemizin herhangi bir bölümünde verdiğiniz hiç bir kişisel bilgiyi, yasal zorunluluklar haricinde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını, kiralanmayacağını, satılmayacağını veya herhangi bir şekilde kötüye kullanılmayacağını taahhüt ediyoruz. Detaylı bilgiyi gizlilik ilkeleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?

mambakid.com üzerinden satılan tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV (Katma Değer Vergisi) dahildir.

Kargo Ücretsiz mi?

Anlaşmalı kargo firmaları için geçerli olmak üzere kampanya ile belirlenmiş olan tutar üzerindeki alışverişleriniz için kargo ücretsizdir. Limit tutarın altında kalan siparişler için seçtiğiniz kargo firmasının talep ettiği ücret sepetinize yansıyacaktır.

Sipariş ettiğim ürün yanlış bedende, renkte ya da modelde gelirse ne yapmalıyım?

Ürün elinize sipariş ettiğiniz bedenden, modelden ya da renkten farklı gelirse veya gözden kaçan bir üretim hatası bulunuyor ise 0 532 177 98 65 veya 0 324 625 67 67 telefon numarasından müşteri hizmetlerimize ulaşarak değişim yapabilirsiniz.

Yeni sipariş oluşturdum, siparişimi değiştirebilir miyim?

mambakid.com ‘dan verdiğiniz siparişlerde, siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse 0 532 177 98 65 müşteri hizmetlerini arayarak değiştirebilirsiniz.

Siparişimin teslim edileceği adresi değiştirebilir miyim? Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini kontrol ediniz. Sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim edilmediyse teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bunun için 0 532 177 98 65 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz ya da yine aynı numaradan whatsapp üzerinden yazarak bizlerle iletişime geçebilirisiniz.

Almak istediğim ürün tükendi tekrar satışa çıkar mı?

Stoklarımızın sürekli yenilenmesi sebebi ile ürünler sezon bitmediği müddetçe tekrar satışa açılmaktadır. Stokta kalmayan ürünler için ürün sayfasında yer alan “Gelince Haber Ver” butonuna basarak ürün satışa açıldığında mesaj alabilirsiniz.

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Saat 14:00’e kadar verilen siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Yurt içi siparişler genellikle 1-3 iş gününde alıcısına ulaşmaktadır.

Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğrenebilirim?

Site üzerinden sipariş detaylarım sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca sistemimiz sizlere sms ve e-mail ile kargo bildirimi yapmaktadır.

Kargo ürünü getirdiğinde teslim alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Evet. Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Kargo gelmiş ancak beni evde bulamamış ürüne nasıl ulaşabilirim? Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler mambakid.com’a geri gönderilir. İptal & İade İptal ve iade koşullarımız hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Lütfen tıklayınız.

Siparişi iptal ettiğimde para iadesi ne kadar sürede yapılır?

Siparişi iptal ettiğinizde ya da ürünü geri iade ettiğinizde, ürünün bize ulaşmasından itibaren 7-10 iş günü içerisinde paranız iade edilmektedir.

Aldığım ürünü kaç gün içerisinde iade edebilirim?

Aldığınız üründe tekrar satılabilirliğe engel teşkil eden bir durum olmaması durumunda ürünün size ulaşmasından itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Teslim aldığım ürün defolu ise ne yapmalıyım? Ürünü iade süresi geçmeden (14 gün) tarafımıza göndermeniz halinde gerekli işlemler yapılarak para iadesi gerçekleştirilecektir. Stoklarımızda aynı üründen olması durumunda yeni sipariş oluşturabilmeniz için bilgilendirileceksiniz.

Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilir miyim?

Siparişlerinizi kapıda ödeme seçeneği ile verebilirsiniz. Kapıda ödeme seçmeniz durumunda Kargo firması tarafından ayrıca Kapıda Ödeme Bedeli tahsil edilecek ve bu rakam sipariş tutarınıza sepetinizde eklenecektir. İlgili tutarı sepette görebilirsiniz. Ürün teslimatı için kargo ücreti çıkıyorsa sepetinizde kargo ücretini de ayrıca göreceksiniz. Şu an için kapıda nakit ödeme ve kredi kartı ile sipariş seçeneğimiz mevcuttur. Kapıda taksitli ödeme yapamayacağınızı önemle belirtmek isteriz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş gönderimi yapıldıktan sonra iptal yapılamayacağını hatırlatmak isteriz. Kapıda ödeme onayı için müşteri temsilcilerimiz sizi telefonla arayarak adres teyidi ve onay alacaktır. Sipariş gönderimi sonrası iptal edilme durumunda firmamızın her türlü paketleme ve kargolama giderlerini sizden tahsil etme hakkını saklı tuttuğunu hatırlatmak isteriz. Güvenlik nedeni ile 1000 TL’ye kadar olan siparişleriniz için kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.