• Antebies

  Antebies,“Doğal, Sağlıklı, Mutlu”sloganıyla bebekler ve çocuklar için organik pamuktan üretilen rahat ve şık giyim ürünleri sunan bir markadır. Antebies ile çocuğunuzun cildi nefes alır, renkli desenleriyle de neşe saçar.

  Ürünler 
 • Baby-joko-logo

  Baby Joko

  Baby Joko,“Just For Baby”sloganıyla iki anne tarafından kurulan, bebek ve çocuk giyiminde organik pamuk kullanımına öncülük eden bir markadır.Baby Joko’nun renkli ve yaratıcı ürünleri, miniklerin hem rahat hem de mutlu olmasını sağlar.

  Ürünler 
 • Baby on the Go

  Baby on the go,“Anne ve Bebeğe Dair Herşey”sloganıyla Buse Terim’in kurduğu, bebek ve çocuk ürünlerinde kalite ve güven sunan bir markadır.Baby on the go, seçkin markaların yanı sıra kendi tasarladığı ürünleriyle de annelerin ve miniklerin hayatını kolaylaştırır.

  Ürünler 
 • Beysüs

  Beysüs,“Uygun Fiyatlı En Yeni Süs Ürünleri”sloganıyla parti malzemeleri, balonlar, evlilik teklifi ve baby shower ürünleri sunan bir markadır.Beysüs, özel günlerinizi renklendirmek ve unutulmaz kılmak için size en kaliteli ve en yaratıcı seçenekleri sunar.

  Ürünler 
 • bibs-logo

  Bibs

  Bibs,“Doğal Emme Refleksi İçin”sloganıyla 40 yıldır bebeklerin ve annelerin güvenini kazanan bir markadır. Bibs, kauçuk ve silikon emzikler, biberonlar, mama önlükleri gibi ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu büyümesine katkıda bulunur.

  Ürünler 
 • Bleu Lapin

  Bleu lapin,“Rahat, Şık ve Doğal”sloganıyla 0-6 yaş grubu kız ve erkek çocuklar için özel tasarlanmış kıyafetler sunan bir markadır. Bleu lapin, %100 pamuk kumaşlar, renkli ve yaratıcı desenler, dantel ve volan detaylarıyla miniklerin hem güzel hem de konforlu görünmesini sağlar.

  Ürünler 
 • clementoni-logo-mambakid

  Clementoni

  Clementoni,“Oyunla Öğrenmek”sloganıyla 1963 yılından beri eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üreten bir markadır. Clementoni, bilim, sanat, mantık, yaratıcılık gibi alanlarda çocukların gelişimine katkıda bulunan ürünleriyle hem ailelerin hem de çocukların tercihi oluyor.

  Ürünler 
 • Coala & Bamboo

  Coala&Bamboo,“Doğanın Kalbi Bebeğinizin Yanında”sloganıyla organik bambu kumaştan bebek ürünleri üreten bir markadır. Coala&Bamboo, antibakteriyel, nefes alan, yumuşak ve dayanıklı ürünleriyle bebeklerin cildine ve sağlığına özen gösterir.

  Ürünler 
 • Djeco Logo

  Djeco

  Djeco,“Oyunun Sanatı”sloganıyla Fransa’da 1954 yılında kurulan, eğitici ve yaratıcı oyuncaklar üreten bir markadır. Djeco, ahşap oyuncaklar, yapbozlar, boyama kitleri, sanat setleri gibi ürünleriyle çocukların hayal gücünü ve becerilerini geliştirir.

  Ürünler 
 • domingo-logo-mambakid

  Domingo

  Domingo, 2007 yılında kurulan, kurgu dışı, edebiyat ve çocuk kitapları yayımlayan bir yayınevidir. Domingo, iyi kitapları iyi çevirilerle okurla buluşturmak için titizlikle çalışır. Domingo’nun kitapları, hayatın farklı yönlerine ışık tutar, ilham verir ve eğlendirir.

  İleti alındı.

  Ürünler 
 • FRIGG-Logo-mambakid

  FRIGG

  FRIGG,“Bebekler İçin Doğal Seçim”sloganıyla organik silikon ve kauçuk emzikler üreten bir markadır. FRIGG, bebeklerin doğal emme refleksini destekleyen, ergonomik ve şık tasarımlı ürünleriyle annelerin ve bebeklerin güvenini kazanır.

  Ürünler 
 • Galt-logo

  Galt

  Galt,“Oyunla Öğrenmenin Keyfi”sloganıyla 1836 yılında kurulan, eğitici ve yaratıcı oyuncaklar üreten bir markadır. Galt, ahşap oyuncaklar, yapbozlar, boyama kitleri, sanat setleri gibi ürünleriyle çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur.

  Ürünler 
 • Jack N'JILL

  Jack N’ JILL,“Doğal Ağız Bakımı”sloganıyla 1949 yılında Avustralya’da kurulan, bebek ve çocuklar için organik diş macunu, diş fırçası, dişlik ve ağız bakım mendili gibi ürünler sunan bir markadır.Jack N’ JILL, içeriklerinin doğal olması, ürün tasarımlarının çocuklar için ilgi çekici ve ergonomik olmasıyla ebeveynlerin de güvenini kazanır

  Ürünler 
 • JellyCat-Logo

  JellyCat

  JellyCat,“Yumuşak Oyuncakların Dünyası”sloganıyla 1999 yılında İngiltere’de kurulan, eğlenceli ve sevimli peluş oyuncaklar üreten bir markadır. JellyCat, bebeklerden yetişkinlere kadar her yaşa hitap eden, kaliteli ve özgün tasarımlı ürünleriyle hayvanseverlerin gönlünü fetheder.

  Ürünler 
 • Jixaw-logo

  Jixaw

  Jixaw,“Yaratıcılığın Sınırı Yok”sloganıyla 2018 yılında kurulan, eğlenceli ve yaratıcı oyuncaklar üreten bir markadır. Jixaw, ahşap bloklar, manyetik yapbozlar, 3D kalemler gibi ürünleriyle çocukların hayal gücünü ve becerilerini geliştirir.

  Ürünler 
 • kidful-logo-mambakid

  Kidful

  Kidful,“Çocuklar İçin Eğlenceli Öğrenme”sloganıyla 2017 yılında kurulan, eğitici ve yaratıcı oyuncaklar üreten bir markadır. Kidful, ahşap oyuncaklar, yapbozlar, boyama kitleri, sanat setleri gibi ürünleriyle çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur.

  Ürünler 
 • kidzee-logo-mambakid

  KidZee

  Kidzee,“Çocuklar İçin Uyku Tulumu”sloganıyla 2019 yılında Türkiye’de kurulan, kaliteli ve konforlu uyku tulumları üreten bir markadır. Kidzee, bebeklerin ve çocukların uyku kalitesini arttıran, ergonomik ve şık tasarımlı ürünleriyle annelerin ve çocukların tercihi oluyor.

  Ürünler 
 • Krea the Label

  Krea the Label,“Günlük Yaşama Sanat Katın”sloganıyla 2019 yılında kurulan, çocuk ürünleri tasarlayan ve üreten bir markadır. Krea the Label, işçilik, tasarım ve kaliteli ham maddeleri bir araya getirerek şıklığın küçük dokunuşlarla detaylandırılmış, fonksiyonelliği tasarımla birleştiren ürünler sunar. Krea the Label, keten, pamuk, organik örgü ipleri, deri ve ahşap gibi sentetik madde içermeyen malzemeler kullanarak zamansız, fonksiyonel ve sürdürülebilir ürünler yaratır.

  Ürünler 
 • lavra-studio-logo-mambakid

  L'avra Studio

  L’avra studio,“Rahat ve Cool Çocuk Giyimi”sloganıyla 2020 yılında kurulan, pamuklu kumaşlardan üretilen yumuşacık minik kıyafetler sunan bir markadır. L’avra studio, çocukların eğlenceli dünyasına yepyeni renkler getiren, ergonomik ve şık tasarımlı ürünleriyle annelerin ve çocukların beğenisini kazanır.

  Ürünler 
 • laken-logo-mambakid

  Laken

  Laken,“Doğa Dostu Şişeler”sloganıyla 1912 yılında İspanya’da kurulan, çevre dostu ve sağlıklı su şişeleri üreten bir markadır. Laken, alüminyum, paslanmaz çelik, cam ve termos gibi malzemelerden ürettiği şişeleriyle hem doğayı hem de insan sağlığını korur. Laken, renkli, şık ve dayanıklı tasarımlı şişeleriyle su içmeyi keyifli hale getirir.

  Ürünler 
 • le-mabelle-logo-mambakid

  Le Mabelle

  Le mabelle,“Bebek ve Çocuk Giyimde Online Tedarikçi”sloganıyla Türkiye’de kurulan, bebek ve çocuk giyim ürünleri sunan bir markadır. Le mabelle, elbise, çorap, saç aksesuarları, iki parça takım, tütü, ayakkabı gibi ürünleriyle bebek ve çocukların rahat ve şık olmalarını sağlar. Le mabelle, aynı zamanda parti malzemeleri, pasta süsleri, balon setleri gibi ürünleriyle de özel günlerinize renk katar.

  Ürünler 
 • Le petit mico logo

  Le Petit Mico

  Le petit mico, çocuklarınız için sevimli, yumuşak ve kaliteli oyuncaklar ve elbiseler sunan bir markadır. Bu ürünler, çocukların hem rahat hem de şık olmalarını sağlar. Le petit mico ile çocuklarınızın yüzünde her zaman bir gülümseme olacak.Le petit mico, küçük dostlarınız için büyük mutluluk!

  Ürünler 
 • little-yucca-logo-mambakid

  Little Yucca

  Little Yucca, ilüstratörlerle tasarlanmış, %100 organik pamuklu kıyafetler üreten bir markadır. Little Yucca, cinsiyet ayrımı yapmadan, canlı renklerde ve farklı desenlerde kıyafetler sunar. Little Yucca ile çocuklarınız hem rahat hem de şık olacak. Little Yucca, küçük insanlar için büyük fark!

  Ürünler 
 • looklight-logo

  LookLight

  Modern tarzda gözlük üretmek fikri sloganıyla kurulan Looklight, çağdaş detaylar ile sektördeki geleneksel değerlerden uzaklaşır. Looklight, kırılmaz, esnek, alerji yapmayan, terletmeyen ve maksimum 24 gram ağırlığında gözlükler sunar. Looklight, New York’ta tasarlanan gözlükleri Türkiye’de üretir. Looklight ile gözlerinizi korurken şıklığınızdan da ödün vermezsiniz.Looklight, modern dünyanın gözlük markası!

  Ürünler 
 • mayoral-logo-mambakid

  Mayoral

  Mayoral, 1941 yılında Francisco Dominguez Toledo tarafından kurulmuştur. İspanya’nın en büyük bebek ve çocuk giyim üreticisi olup, 75 ülkede faaliyet gösteren bir markadır. Mayoral, kaliteli, şık ve uygun fiyatlı kıyafetler sunarak, çocukların rahatlığına ve mutluluğuna önem verir. Mayoral ile çocuklarınız her zaman modaya uygun ve sevimli görünecek. Mayoral, çocuk modasının lideri!

  Ürünler 
 • Meduse

  Meduse, Fransa’da 1946 yılında kurulan ve şeffaf, renkli ve çevreci sandaletler üreten bir markadır. Meduse, plajda veya günlük şehir hayatında rahatlıkla giyebileceğiniz sandaletler sunar. Meduse, doğaya katkı sağlamak için geri dönüştürülebilir malzemeler kullanır. Meduse ile ayaklarınız hem konforlu hem de eğlenceli olacak.Meduse, şeffaf sandaletlerin markası!

  Ürünler 
 • meliisa-doug-logo-mambakid

  Melissa & Doug

  Melissa & Doug, yaratıcı ve eğitici oyuncaklar üreten bir markadır. Melissa & Doug, ahşap yapbozlar, peluş oyuncaklar, çıkartma kitapları ve el becerisi geliştiren ürünler sunar. Melissa & Doug ile çocuklar hayal gücünü ve merak duygusunu geliştirir. Melissa & Doug, her yaş için eğlence!

  Ürünler 
 • Miela Kids

  Miela Kids, 0-7 yaş arası bebek ve çocuklar için organik ve %100 pamuk sağlıklı kumaşlardan üretilen ürünler sunan bir markadır. Miela Kids, kadın girişimcilerin yanında olan ve kadınların ağırlıkta olduğu bir markadır. Miela Kids ile çocuklarınız hem rahat hem de şık olacak.Miela Kids, küçükler için büyük tasarımlar!

  Ürünler 
 • mushie-logo-mambakid

  Mushie

  Mushie, güvenli, yenilikçi, fonksiyonel ve şık bebek ürünleri sunan bir markadır. Mushie, beslenme, banyo, oyuncak, emzik, dişlik ve daha fazlasını kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mushie, doğal ve sürdürülebilir malzemeler kullanarak hem bebeklerin sağlığına hem de çevreye saygılı bir üretim yapar. Mushie ile bebekleriniz hem rahat hem de mutlu olacak.Mushie, bebekler için en iyisi!

  Ürünler 
 • oops-logo-mambakid

  Oops

  Oops, çocuklar için eğlenceli, renkli ve kaliteli ürünler sunan bir markadır. Oops, beslenme, banyo, oyuncak, emzik, dişlik ve daha fazlasını kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Oops, çocukların gelişimine katkı sağlayan, sağlıklı ve güvenli malzemeler kullanarak üretim yapar. Oops ile çocuklarınız hem mutlu hem de öğrenir.Oops, çocuklar için eğlence!

  Ürünler 
 • orchard-toys-logo-mambakid

  Orchard Toys

  Orchard Toys, eğitici ve eğlenceli yapbozlar, kutu oyunları ve kart oyunları sunan bir markadır. Orchard Toys, çocukların gelişimine katkı sağlayan, okul öncesi becerilerini destekleyen, yaratıcılık ve hayal gücünü geliştiren oyunlar tasarlar. Orchard Toys, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanarak üretim yapar. Orchard Toys ile çocuklar hem öğrenir hem de eğlenir.Orchard Toys, oynarken öğrenmenin markası!

  Ürünler 
 • rossie-logo-mambakid

  Rossie

  Rossie, bebekler için sevimli, eğlenceli ve eğitici oyuncaklar sunan bir markadır. Rossie, 0-24 ay arası bebeklerin gelişimine uygun oyuncaklar tasarlar. Rossie, kaliteli, sağlıklı ve güvenli malzemeler kullanarak üretim yapar. Rossie ile bebekleriniz hem mutlu hem de öğrenir.Rossie, bebekler için sevgi dolu oyuncaklar!

  Ürünler 
 • ses-creative-logo-mambakid

  Ses Creative

  Ses creative, yaratıcı ve eğitici oyuncaklar sunan bir markadır. Ses creative, çocukların el becerilerini, hayal gücünü ve merak duygusunu geliştiren oyuncaklar tasarlar. Ses creative, slime, boncuk, origami, boyama, kalıp dökme gibi farklı aktiviteleri kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ses creative, güvenli ve kaliteli malzemeler kullanarak üretim yapar. Ses creative ile çocuklar hem öğrenir hem de eğlenir.Ses creative, yaratıcılık oyuncaklarının markası!

  Ürünler 
 • skip-hop-logo

  Skip Hop

  Skip hop, bebek ve çocuklar için eğlenceli ve kaliteli ürünler sunan bir markadır. Skip hop, beslenme, banyo, oyuncak, çanta gibi farklı kategorilerde ürünler tasarlar. Skip hop, bebeklerin gelişimine ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunar. Skip hop ile bebekleriniz hem mutlu hem de öğrenir.Skip hop, bebek ve çocuklar için en iyisi!

  Ürünler 
 • slipstop-logo-mambakid

  Slipstop

  Slipstop, deniz ve havuzda kaymayı önleyen ürünler sunan bir markadır. Slipstop, deniz ayakkabısı, mayo, bikini, panço havlu gibi farklı kategorilerde ürünler tasarlar. Slipstop, kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanır. Slipstop, renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla her yaşa hitap eder. Slipstop ile deniz ve havuzda hem güvenli hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.Slipstop, kaydırmaz deniz ürünlerinin markası!

  Ürünler 
 • Stephen Joseph

  Stephen Joseph, çocuklar için eğlenceli ve kaliteli ürünler sunan bir Amerikan markasıdır. Stephen Joseph, sırt çantası, şemsiye, yağmurluk, plaj havlusu gibi pek çok kategoriye sahiptir. Stephen Joseph, çocukların sevdiği renkli ve sevimli tasarımlarıyla okula gitmeyi keyifli hale getirir.Stephen Joseph, çocuklar için hediyelerin markası!

  Ürünler 
 • Trunki

  Trunki, çocuklar için binilebilen ve taşınabilen bavullar sunan bir İngiliz markasıdır. Trunki, seyahatleri hem eğlenceli hem de güvenli hale getiren ürünler tasarlar. Trunki, kaliteli, dayanıklı ve çevreci malzemeler kullanarak üretim yapar. Trunki ile çocuklar hem oynar hem de seyahat eder. Trunki, çocuklar için seyahat arkadaşı !

  Ürünler 
 • trukid-logo-mambakid

  Trukid

  Trukid, çocuklar için doğal ve organik cilt bakımı ürünleri sunan bir markadır. Trukid, çocukların cilt sağlığını korumak ve desteklemek için ürünlerini tamamen bitkisel malzemelerle hazırlar. Trukid ürünleri, BPA, ftalat, SLS, paraben, 1-4 Dioxane ve gluten gibi zararlı maddeler içermez. Trukid, çocukların cilt dostu markasıdır.

  Ürünler 
 • yukselen-zeka-logo-mambakid

  Yükselen Zeka

  Yükselen zeka, çocukların zeka ve dikkat gelişimine katkı sağlayan ürünler sunan bir markadır. Yükselen zeka, etkinlik kitapları, yapbozlar, oyunlar, oyuncaklar, zeka kartları gibi farklı kategorilerde ürünler tasarlar. Yükselen zeka, kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanır. Yükselen zeka ile çocuklar hem öğrenir hem de eğlenir.Yükselen zeka, çocukların zekasını yükselten marka!

  Ürünler 
 • Wonder Wheels

  Wonder Wheels, gerçek araçlardan ilham alan oyuncak araçlar üreten bir markadır. Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirir. Wonder Wheels ile her gün yeni bir macera yaşayabilirsiniz. Uçak, vinç, feribot, çöp kamyonu gibi farklı modelleriyle çocukların ilgisini çeker. Wonder Wheels, kaliteli ve eğlenceli oyuncakların adresi.

  Ürünler 

Gizlilik Politikası ve KVKK

GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA POLİTİKASI

mambakid.com olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”)’na uygun olarak işlenmekte ve muhafaza edilmektedir.

1. Kişisel Verilerinizin Ne Şekilde İşlenebileceği

6698 sayılı KVKK uyarınca, mambakid.com ile paylaştığınız kişisel verileriniz, tamamen veya kısmen, otomatik olarak veyahut herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla elde edilerek, kaydedilerek, depolanarak, değiştirilerek, yeniden düzenlenerek, kısacası veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işleme konu olarak tarafımızdan işlenebilecektir. KVKK kapsamında veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlem “kişisel verilerin işlenmesi” olarak kabul edilmektedir.

2. Kişisel Verilerinizin İşlenme Amaçları Ve Hukuki Sebepleri

Paylaştığınız kişisel veriler,

 • Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin gereklerini, sözleşmenin ve teknolojinin gereklerine uygun şekilde yapabilmek, sunulan ürün ve hizmetlerimizi geliştirebilmek için;
 • Kamu güvenliğine ilişkin hususlarda ve hukuki uyuşmazlıklarda, talep halinde ve mevzuat gereği savcılıklara, mahkemelere ve ilgili kamu görevlilerine bilgi verebilmek için;
 • Üyelerimize geniş kapsamda çeşitli imkânlar sunabilmek veya bu imkânları sunabilecek kişi veya kurumlarla yasal çerçevede paylaşabilmek için;
 • Reklam tercihlerini analiz etmek için,

6698 sayılı KVKK ve ilgili ikincil düzenlemelere uygun olarak işlenecektir.

3. Kişisel Verilerinizin Aktarılabileceği Üçüncü Kişi Veya Kuruluşlar Hakkında Bilgilendirme

Yukarıda belirtilen amaçlarla, mambakid.com ile paylaştığınız kişisel verilerinizin aktarılabileceği  kişi / kuruluşlar; ana hissedarlarımız, hissedarlarımız, reklam verenler, doğrudan veya dolaylı yurt içi / yurt dışı iştiraklerimiz; başta mambakid.com altyapısını kullanan üye firmalar ve bunlarla sınırlı olmamak üzere sunulan hizmet ile ilgili kişi ve kuruluşlar olmak üzere, faaliyetlerimizi yürütmek üzere ve/veya Veri İşleyen sıfatı ile hizmet aldığımız, iş birliği yaptığımız, program ortağı kuruluşları, yurtiçi / yurtdışı kuruluşlar ve diğer 3. kişiler ve kuruluşlardır.

4. Kişisel Verilerinizin Toplanma Şekli

Kişisel verileriniz,

 • mambakid.com internet sitesi ve mobil uygulamalarındaki formlar ile ad, soyad, adres, telefon, iş veya özel e-posta adresi gibi bilgiler ile; kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak giriş yapılan sayfalardaki tercihleri, gerçekleştirilen işlemlerin IP kayıtları, tarayıcı tarafından toplanan çerez verileri ile gezinme süre ve detaylarını içeren veriler, konum verileri şeklinde;
 • mambakid.com ile ticari ilişki kurmak, iş başvurusu yapmak, teklif vermek gibi amaçlarla, kartvizit, özgeçmiş (cv), teklif vermek ve sair yollarla kişisel verilerini paylaşan kişilerden alınan, fiziki veya sanal bir ortamda, yüz yüze ya da mesafeli, sözlü veya yazılı ya da elektronik ortamdan;
 • Ayrıca farklı kanallardan dolaylı yoldan elde edilen, web sitesi, blog, yarışma, anket, oyun, kampanya ve benzeri amaçlı kullanılan (mikro) web sitelerinden ve sosyal medyadan elde edilen veriler, e-bülten okuma veya tıklama hareketleri, kamuya açık veri tabanlarının sunduğu veriler, sosyal medya platformları (Facebook, Twitter, Google, Instagram, Snapchat vs) gibi sosyal paylaşım sitelerinden paylaşıma açık profil ve verilerden; işlenebilmekte ve toplanabilmektedir.

5. KVKK Yürürlüğe Girmeden Önce Elde Edilen Kişisel Verileriniz

mambakid.com, KVKK’nin yürürlük tarihi olan 7 Nisan 2016 tarihinden önce yayım hayatına başlamadığı için bu tarihten önce depoladığımız bir kişisel veri bulunmamaktadır.

6. Kişisel Verilerinizin Aktarılması

Türkiye’de işlenerek veya Türkiye dışında işlenip muhafaza edilmek üzere, yukarıda sayılan yöntemlerden herhangi birisi ile toplanmış kişisel verileriniz KVKK kapsamında kalmak kaydıyla ve sözleşme amaçlarına uygun olarak yurtdışında bulunan (Kişisel Veriler Kurulu tarafından akredite edilen ve kişisel verilerin korunması hususunda yeterli korumanın bulunduğu ülkelere) hizmet aracılarına da aktarılabilecektir.

Kişisel Verileriniz;

 • Ürün ve hizmetlerin sunulması ve tanıtılması için işbirliği yapılan ve/veya hizmet alınan iş ortaklarımız,
 • Acil yardım çağrısı halinde konumunuzu tespit edecek olan yetkili mercilere,
 • Düzenleyici ve denetleyici kurumlar ile mahkeme ve icra müdürlükleri gibi sair resmi kurumlara, kişisel verilerinizi talep etmeye yetkili olan diğer kamu kurum veya kuruluşlarına,
 • mambakid.com ile ticari ilişki içinde bulunan ve telefon numaranıza sahip tüzel kişilere,

Gerekli görüldüğü durumlarda aktarılabilecektir.

7. Kişisel Verilerin Saklanması Ve Korunması

mambakid.com , kişisel verilerinizin barındığı sistemleri ve veri tabanlarını, KVKK’nin 12. Maddesi gereği kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemekle, yetkisiz kişilerin erişimlerini engellemekle; muhafazalarını sağlamak amacıyla hash, şifreleme, işlem kaydı, erişim yönetimi gibi yazılımsal tedbirleri ve fiziksel güvenlik önlemleri almakla mükelleftir. Kişisel verilerin yasal olmayan yollarla başkaları tarafından elde edilmesinin öğrenilmesi halinde durum derhal, yasal düzenlemeye uygun ve yazılı olarak Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na bildirilecektir.

8. Kişisel Verilerin Güncel Ve Doğru Tutulması

KVKK’nin 4. maddesi uyarınca mambakid.com’un kişisel verilerinizi doğru ve güncel olarak tutma yükümlülüğü bulunmaktadır. Bu kapsamda mambakid.com’un yürürlükteki mevzuattan doğan yükümlülüklerini yerine getirebilmesi için üyelerimizin doğru ve güncel verilerini paylaşması veya web sitesi / mobil uygulama üzerinden güncellemesi gerekmektedir.

9. 6698 Sayılı KVKK Uyarınca Kişisel Veri Sahibinin Hakları

6698 sayılı KVKK 11.maddesi 07 Ekim 2016 tarihinde yürürlüğe girmiş olup ilgili madde gereğince, Kişisel Veri Sahibi’nin bu tarihten sonraki hakları aşağıdaki gibidir:

 • Kişisel Veri Sahibi, mambakid.com’a başvurarak kendisiyle ilgili;
 • Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
 • Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
 • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
 • KVKK’nin 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
 • Kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi, yok edilmesi halinde bu işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini isteme,
 • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
 • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme, haklarına sahiptir.

10. İletişim ve Başvuru Yöntemi

mambakid.com tarafından atanacak Veri Sorumlusu Temsilcisi, yasal altyapı sağlandığında Veri Sorumluları Sicilinde ve bu belgenin bulunduğu internet adresinde ilan edilecektir.

Kişisel Veri Sahipleri, sorularını, görüşlerini veya taleplerini info@mambakid.com e-posta adresine yöneltebilirler.

mambakid.com iletilen taleplere, gerekçeli olmak ve 30 gün içinde cevap vermek kaydıyla olumlu/olumsuz yanıtını, yazılı veya dijital ortamdan verebilir. Taleplere ilişkin gerekli işlemlerin ücretsiz olması esastır. Ancak işlemlerin bir maliyet gerektirmesi halinde, mambakid.com , ücret talebinde bulunma hakkını saklı tutar. Bu ücretler, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından, Kişisel Verilerin korunması Kanunu’nun 13. maddesine göre belirlenen tarife üzerinden belirlenir.

Web sayfamızda, uygulamalarımızda ve diğer sair kanallarımızda kişisel verilerinizi paylaşarak Kişisel Veriler Politikamızı ve politikamızda yer alan işlenme, işlenme yöntemleri, verilerin aktarılması, satışı ve diğer ilgili hususlar hakkındaki şartları, bir sosyal medya uygulaması olan mambakid.com ile paylaşılan verilerin web sayfasında, uygulamalarda ve sosyal medya kanallarında kullanılmasını, bildirimlerde ve önerilerde bulunulmasını, üyelerin yararına olması şartıyla ticari anlamda üçüncü kişilerle paylaşılabileceğini ve yine bunun için kabulde bulunduğunuzu, yasal haklarınızı kullanmadan önce mambakid.com’a başvuruda bulunacağınızı KVKK’de büyük öneme haiz, belirli bir konuya ilişkin, bilgilendirilmeye dayanan ve özgür iradeyle açıklanan rıza şeklinde tanımlanan açık bir rıza ile kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Bu sözleşme en son 4/10/2022 tarihinde güncellenmiştir.